piątek, 22 lipca 2011

A walk with Tim Walker

Mieszające się dni tygodnia, pobudka w południe i godziny spędzone na przygotowaniu naleśników. Wakacyjne rozpoczęcie dnia. Następnie spacer i stylizacja o, można powiedzieć, miejskim charakterze. Dżinsowe, lekko poszarpane szorty i marynarka w paski, która przełamała sportowy look. Dodatkowo  t-shirt z fotografią autorstwa Tim'a Walker'a - artysty, którego prace ubóstwiam. Cały strój jest w barwach, w których zawsze  czuję się dobrze.

Mixing the days of the week, wake up at noon and hours spent on the preparation of pancakes. Then walk and styling that can be said-urban nature. Denim, slightly ragged shorts and a striped jacket, which broke sporty look. In addition, t-shirt with a photograph by Tim Walker - an artist whose works adore. The whole outfit is in the colors, in which I always feel fine.

phot. Weronika Dragan

marynarka - Zara
biały t-shirt- H&M + nadruk własnego pomysłu
szorty - H&M
zagarek-Esprit

2 komentarze:

 1. Jak nadrukowałaś fotografię?
  Będę wdzięczna za opisanie krok po kroku, chociażby w komentarzu pod tym postem :)

  A, i taka mała rada - piszesz w dwóch językach, więc listę ubrań i dodatków też tłumacz na angielski ;)

  Pozdrawiam i czekam na nowe posty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fotografię po prostu zgrałam na pendrive'a i zaniosłam do punktu, który zajmuje się przenoszeniem zdjęć na koszulki, kubki, torby, gdzieś w centrum Warszawy. Takich miejsc jest wiele, tylko warto sprawdzić, gdzie nadruki są rzeczywiście dobrej jakości.
  + dzięki za radę :)

  OdpowiedzUsuń