sobota, 3 marca 2012

B&W

Proste, mało kreatywne połączenie czerni i bieli - uniwersalne w okresie, kiedy zimowe kolekcje stają się passé, a wiosenne jeszcze nie sprawdzają się na co dzień. Na zdjęciach widać właśnie moje zmagania z wiatrem, które tylko potwierdzają, że to nie jest na razie czas dla lekkich, jasnych tkanin. Mam jednak nadzieję, że ta sytuacja juz niedługo się zmieni. 

Simple, not very creative combination of black and white - universal during the period when winter collections are becoming passé, and the spring ones still don't match the weather. Pictures show my struggle with the wind, which only confirms that it isn't a time for light, bright fabrics yet. Nevertheless, I hope that this situation is about to change soon.phot. Weronika Dragan

dress, jacket-Zara, scarf-H&M

1 komentarz:

  1. Uważam, że Twoje stylizacje są naprawdę interesujące i dobrze dobrane do Ciebie (a niektórych zdobyczy ciuchowych i pomysłów na połączenie ich ze sobą szczerze szczerze zazdroszczę!)
    Dopiero teraz trafiłam na Twojego bloga i po przejrzeniu wszystkich postów zdecydowanie stwierdziłam, że potrzebujesz dobrej promocji bloga, a zobaczysz, że znajdzie się dużo więcej takich osób, jak ja, którzy będą nim zachwyceni. :)

    Powodzenia!
    Dominika

    OdpowiedzUsuń